Ik heb mijn man verloren in zes weken tijd omdat er geen behandeling is die werkt. Casper wil daar verandering in brengen!

- Astrid Joosten -

Bekijk de video

De grootste kwaliteit van Casper is dat hij menselijk met zijn patiënten omgaat.

- René van der Gijp -

Nu moet het echt anders! Het lichaam ondersteunen om zelf alvleesklierkanker te verslaan: dat is volgens mij de toekomst.

- Casper van Eijck -

Mijn vader heb ik verloren aan deze vreselijke ziekte. Ik steun Casper zodat andere mensen deze pijn bespaard kan blijven.

- Ellen Hoog -

Bekijk de video

Casper is bereid tegen de stroom in te zwemmen zodat hij levens kan redden. Ik ben erg onder de indruk van de manier waarop hij dat doet.

- Mark van Eeuwen -

Online veiling

Auping Plaza Rotterdam Hillegersberg stelt een uniek Feyenoordbed beschikbaar!

Auping Plaza Rotterdam Hillegersberg stelt een Tailor-made AUPING ORIGINAL BOXSPRING in unieke Feijenoord uitvoering beschikbaar voor deze veiling ten bate van Support Casper.

De maten van het bed zijn 180 x 210 cm. en wordt geleverd inclusief hoofdbord, matrassen en toppers. De winkelwaarde van dit bed in de standaard uitvoering bedraagt €4100,00.

Biedt mee en bemachtig dit unieke collectorsitem!

Spelregels

Vrijdag 26 mei om 16:00 uur sluit deze veiling. Houdt a.u.b. rekening met het volgende:

  • De minimale opbrengst dient € 3.000,- te bedragen
  • Support Casper dient uw betaling te hebben ontvangen op maandag 29 mei 2017
  • Aan uw bieding kunt u geen rechten ontlenen.
Deze veiling is mogelijk gemaakt door Frans Mets / De Bedderij wonen en slapen.

Deze veiling liep tot 26-05-2017 16:00:00

Deze veiling is afgelopen